BASKI ÇEŞİTLERİMİZ

FLEX FOLYO

Poli Flex – Detail

Pamuklu, polyester, akrilik, pamuklu-polyester ve polyester-akrilik kumaşlara baskıda güvenle kullanılabilir. Tüm plotterlarda kesilebilir. Taşıyıcısı hafif yapışkanlı olduğundan en küçük ayrıntılar bile mükemmel kesilir. Tekstil üzerinde mat ve esnek bir görünüm sunar. 60° ‘de yıkamaya uygun flex folyosudur. Kuru temizleme yapılabilir. 110 mikron kalınlığındadır. Kapatıcılığı mükemmel bir flextir. Ekolojik olarak doğa ve insan sağlığı ile dosttur. PVC, ağır metaller ve plastiserler içermez.

Poli Flex – Sport

ÖKO-Tex 100 standartlarına uygun  flex serisidir. Pamuklu, polyester, akrilik, pamuklu-polyester ve polyester-akrilik kumaşlara baskıda güvenle kullanılabilir. Tüm plotterlarda kesilebilir. Taşıyıcısı  yapışkansız olduğundan spor formalarındaki isim ve numara baskıları gibi büyük desenler kesildiğinde çok kolay ayıklanır. Tekstil üzerinde mat ve esnek bir görünüm sunar. 60° ‘de yıkamaya uygundur. Kuru temizleme yapılabilir.

FLOCK FOLYO

Poli – Flock

Kadifemsi yapıda tekstil kesim folyosudur. Yüksek flock yoğunluğuna sahiptir. Pamuklu, polyester, ve pamuklu-polyester kumaşlara baskıda güvenle kullanılabilir. Tüm plotterlar ile kesilebilir. Kalın bir malzeme olduğundan genellikle 60° ’lik bıçak ile kesilmesi gerekir. Taşıyıcısı hafif yapışkanlı olduğundan en küçük ayrıntılar bile mükemmel kesilir. Tekstil üzerinde kadifemsi ve kabartmalı bir görünüm sunar. 60° ‘de yıkamaya uygundur. Kuru temizleme yapılabilir.

BAS-KES FOLYO

Geniş format transfer baskı kağıtları solvent, mid-solvent veya eco-solvent mürekkep kullanan geniş format ink-jet yazıcılar (plotterlar) ile kullanılabilen tekstil baskı folyolarıdır. Tekstil üzerine basılmak istenilen çalışma bilgisayarda hazırlandıktan sonra mürekkep püskürtmeli geniş format bir yazıcı ile transfer baskı kâğıdına aktarılır. Daha sonra desen çevresinden kesilir (dekupe edilir). Ardından tekstil üzerine yerlştirilerek transfer baskı presi ile transferi tamamlanır. Bu yöntem ile renk ve adet sınırlaması olmadan farklı tekstil ürünlerine endüstriyel kalite ve hızda transfer baskı yapmak mümkündür.